אודות

אודות

רד בינת נכסים

רד בינת נכסים היא זרוע הנדל"ן של קבוצת רד בינת, מתמחה בתכנון ויזמנות בניה, ועוסקת בהשכרת שטחי משרדים ומסחר במקומות הליבה של הארץ. 

איך הכל התחיל? 

האחים יהודה וזהר זיסאפל ז"ל, הם סיפור הצלחה ייחודי ומרתק. השניים לא נולדו להייטק. הם נולדו וגדלו  בתל אביב הקטנה, והקימו במו ידיהם אימפריה טכנולוגית ונדלניסטית. קבוצת רד בינת הוקמה על ידי צמד האחים בשנת 1981, ובאמצעות שילוב מנצח של יכולות השניים (עסקית וטכנולוגית), הקבוצה הפכה מהר מאוד לבית חרושת לסטארט-אפים מהשלב הרעיוני ועד ההנפקה. 

כיום מונה הקבוצה כ- 24 חברות העוסקות בייצור ומתן שירותים ופתרונות בתחום הטכנולוגיה והתקשורת למגוון שווקים בארץ ובעולם. סיפור הצלחתם של האחים זיסאפל ז"ל, לא מסתיים רק בהקמת חברות בעלות טכנולוגיה מובילה ופורצת דרך, אלא גם ביצירת חממות טכנולוגיות שעודדו מחקר ופיתוח ישראלי והוציאו שורה של יזמים צעירים ומצליחים שהמשיכו את תנופת ההייטק בישראל.

רד בינת נכסים, היא חברה, יציבה, אמינה וחדשנית, שהקימה ומנהלת פרויקטים המיועדים לתעשייה והיי-טק בשטח של מעל 300,000 מ"ר! הפרוייקטים מרוכזים בעיקר ברמת החייל (תל אביב), הר חוצבים (ירושלים) וניו ג'רזי, ארה"ב.